2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status
2017 Şarkılar - Yeni POP Şarkılar (TOP 100)
En yeni şarkılar sarkilar1.com'un Türkçe Pop şarkıları listesinde.
Yeni 2017 Şarkılar (Eylül-Ekim)
1.Aşinayız - Murat Dalkılıç ft. Oğuzhan Koç
3.Sen Olsan Bari - Aleyna Tilki
2.Yolla - Tarkan
4.Takvim - Bahadır Tatlıöz
5.Ya Bu İşler Ne - Mabel Matiz

Siz değerli ziyaretçilerimizle birlikte bu zamana kadar harika listeler oluşturduk. En yeni şarkılar hep bu listelerde yer aldı ve kullandığımız oylarla gerçek müzik listelerinin ortaya çıkmasını sağladık. Tamamen hilesiz, sizlerin kullandığınız oylarla en yeni çıkan Türkçe pop şarkılar arasından en iyilerini listenin yukarılarına taşıdık. Böylelikle yeni şarkılar arasında gerçekten hangisi en çok dinlendiyse onu net bir şekilde görme fırsatımız oldu. 2017 şarkılar listemiz de bu doğrultuda bu sayfada yer alacak ve yine en iyileri birlikte belirleyeceğiz. Bu sayfa altında sadece en popüler pop müzik eserlerini bulacaksınız. Müzik dünyasını yakından takip ederek, yeni pop şarkılar 2017 listesinde anlık güncellemeler yapılacak ve o ayın en çok dinlenenlerini verdiğiniz oylarla belirlenecek.

2017'nin En Çok Dinlenen Pop Şarkıcıları

2017 yılına girdiğimiz andan, sonuna yaklaştığımız şu dönem değerlendirildiğinde en iyileri belirlemek gerçekten zor. Bıraktığı etki, şarkılarının popülerliği, tavan yapması göz önünden bulundurulduğunda elbette birkaç isim ön plana çıkıyor. 2017 yılında şarkıları en çok dinlenen, albümleri en fazla satan isimlere bir göz atalım.
Hem D&R albüm satış rakamlarına bakıldığında hem de iTunes albüm indirme sayıları baz alındığında ilginç bir şekilde en çok albüm satanın Ahmak Islatan isimli albümüyle Sagopa Kajmer olduğunu görüyoruz. Fakat konumuz POP Müzik olduğu için onu baz almadık.
Bu durumda Pop Müzikte ilk 3 şöyle şekillendi:

  1. Tarkan - 10
  2. Sezen Aksu - Biraz Pop Biraz Sezen Remix
  3. Harun Kolçak - Çeyrek Asır

Fakat Youtube izlenme rakamlarına bakıldığında en çok dinlenen pop şarkıların oldukça farklılık gösterdiğini görüyoruz. Burada olaya daha çok genç kuşak hakim olmuş durumda. Özellikle Aleyna Tilki 2017 yılında sadece 2 şarkısıyla yaklaşık 500 milyon izlenme rakamına ulaşarak, bu alanda liderliği elinde bulunduruyor.

Müzik konulu tv yayınlarında yapılan manüpüle edilmiş sıralamaların aksine kendi verdiğiniz oylar burada belirleyici olacak.

Burada Hangi Şarkıları Dinleyebilirsiniz?

  • En Çok Dinlenen Şarkılar
  • En Yeni Şarkılar
  • Türkçe Pop
  • Popüler Parçalar
  • Pop Müzik

Tamamen doğal olarak şekillenmiş, sıraya konulmuş listelerle müzik keyfinizin tavan yapacağına inanıyoruz. Özellikle okulda, işyerlerinde o anınıza müzik keyfi katmak için www.sarkilar1.com adresinin sizin için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bizler de bu doğrultuda müzik ihtiyacınızı en iyi karşılayacak şekilde, 2017'nin en yeni şarkıları ile oluşturulmuş harika listeleri sizlere sunmak için titiz bir çalışma yürüteceğiz.
Yeni bir müzik döneminde daha, daha doğrusu 2017 yılı boyunca bizimle olacağınızı bilmek bizi gerçekten teşfik ediyor. Sizler için her zaman güzel bir müzik alternaifi olarak kalmaya çalışacağız, sağlıcakla kalın.

Kral POP
PowerTürk FM
Süper FM
Radyo D
Show Radyo
Alem FM
Best FM