2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status
Ankara Oyun Havaları
Sizler için sarkilar1.com'da

En çok dinlenen ankara oyun havaları 2017 yılı boyunca her zaman olduğu gibi yine bu adresten takip ediliyor. Yöresel şarkılar arasında en popülerlerinden olan Ankara oyun havaları, sadece iç anadolu bölgesine değil tüm Türkiye'ye hitap eden şarkılar barındırıyor. Çok fazla damara bağlamadan, hüzünlü konuları bile oyun havası formatında mizahla işleyebilen bu ilgi çekici müzik türünü sarkilar1.com'da sizlerle paylaşmak istedik. Türün şuan en çok dinlenen şarkısı Ankara'nın Bağları olsa da, yine aynı ölçekte güzelliğe sahip farklı alternatifler de mevcut. Bu listede yörenin en iyilerini biraraya getirmeyi hedefledik.

...
Popüler müzik kanallarında Ankara şarkılarını pek görme şansı bulamasak da ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olduğunun farkındayız. Tamamen kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen sitemizde bir boşluğu doldurmak adına bu çalışmayı hayata geçirdik.
Dediğimiz gibi Ankara müzik pazarında ciddi bir şarkı üretimi ve o oranda rekabet var. Fakat bu şarkıların popülerliğinin sınanabileceği herhangi bir platform olmayışı ciddi bir eksiklikti. Biz buraya genel çapta Ankara oyun havalarını koyarak, aynı zamanda ziyaretçilerimize favori şarkılarına oy verme sistemini de getirdik. Böylelikle Türkiye'de hangi Ankara oyun havasının daha popüler olduğunu gayet şeffaf bir şekilde görme fırsatı da bulacağız. Çıkan sonuçlar bu açıdan ilginç bir veri ortaya koyacak. İnsanlar sadece Ankaranın bağlarına mahkum olmadan büyük şarkı çeşitliliği arasından istediklerini kolayca seçebilecek. Ya da kendisini sizin verdiğiniz oylarla oluşan sıralamanın akışına bırakacak. Sıralamanın doğruyu yansıtması adına sizler de katkı yapmayı ihmal etmeyin.