2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status
Damar Şarkılar / Arabesk Müzik
Sizler için sarkilar1.com'da

Bu zamana kadar arabesk müzik adı altında yapılmış en iyi 100 şarkıyı biraraya getirme çalışmalarımız doğrultusunda Kasım sonunda listemizi güncelledik. Bu harika damar şarkılar listemize mutlaka yeniden göz atın.
Her telden müzik türünü biraraya getirdiğimiz sitemizde damar şarkılara da yer açmasak olmazdı. Ülkemizde kayda değer oranda arabesk müzik kültürü olduğu bir gerçek. Her türlü eğilimin kendisinden birşeyler bulabildiği sarkilar1.com'un kaliteli listelerine bir yenisini de en güzel damar şarkılar listemizle gerçekleştirdik. Bu daldaki özel şarkıları seçmeye çalıştığımız bu listeyi beğeneceğinizi umuyoruz.

...
En güzel arabesk şarkıları biraraya getirmek için yaptığımız araştırmaya göre konu arabesk müzik olunca çeşitlilik oldukça fazla. Arada birçok kalitesiz şarkıya denk gelmeniz mümkün. Kötü şarkıya hayır prensibimiz gereği yine seçici davranmak zorundaydık. En fazla dinlenenleri, hakkında en fazla arama yapılanları tespit ettik. Sonuç itibariyle en damar şarkılar artık bu listede kendine yer buluyor. Sevdiğiniz şarkıya vereceğiniz oylar doğrultusunda sona kalan 10 şarkıyı yine periyodik aralıklarla değiştireceğimizi ve listenin her geçen gün güzelleşeceğini tüm arabesk müzik severlere hatırlaralım.