2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status
Yabancı Şarkılar 2017 & Yabancı Müzikler Listesi
Sizler için 2017 yılı boyunca sarkilar1.com'da

sarkilar1.com olarak biz herdaim son dönemin en iyi şarkılarını derleyip, onları dinleyiciyle buluşturmayı amaç edinen bir siteyiz. Yabancı müzik listesini de 2017'nin en popüler şarkılarıyla inşa etmeye çalıştık. Şurası kesin ki burada şuan dünyada ne popülerse onu göreceksiniz. 2017 yeni yabancı şarkılar listesi sıralaması tamamen size ait olacak. Şarkıların sağ tarafındaki puan simgesine tıklayarak beğendiğiniz yabancı müzik için oy verebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz şarkı listede üst sıralara çıkmak için bir oy daha kazanmış olacaktır.

...
Gözlerini kapatırsın sana sen olduğunu hissettiren, seni içinde yaşatan, sana inanılmaz duygular veren yerli yâda yabancı müzik dinlersin. Bazen efkârlandırır, bazen neşelendirir, bazense düşündürür geçmişi geleceği bazense sana sadece anı yaşatır. İletişim çağındayız, artık insanlar arasında kültür alışverişi çok ileri derecede. Daha önceleri yerel müzikler dinlenirken gelişen teknoloji ile yabancı müzikler de dinlemeye başladık. Birçoğumuz yabancı dil bilmese de yabancı müzikler dinliyoruz hatta bazı insanlar anlamadığınız müzikleri neden dinliyorsunuz diyorlar, dünya üzerinde anladığımız o kadar çok şey var ki birazda anlamadığımız şeyler olabilir. Hiç anlamadığımız ve sadece tınılarının bize karmaşık duygular kattığı yasal uyuşturucudur müzik.
Müzik denildiği zaman akla sadece yerli müzik ve yabancı müzik gelmekteydi daha önceleri, şimdi ise müziğin birçok çeşitleri çıktı; pop müzik, rock müzik, R&B, rap, klasik vb. birçok farklı tarzda müzik çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde insanlar istedikleri tarzda kendilerine uygun kendilerini o müziğin içinde yaşayabilecek müzikler bulmaktadır ve o müziklerin bazılarıyla dans bile etmektedirler. Ne kadar güzeldir dans etmek güzel bir yabancı müzik eşliğinde sevdiğinle dans edersin ya da hareketli bir müzikle kurtlarını dökersin. Peki, nedir dans etmek sadece fiziksel olarak hareket edip rahatlamak mı? Hayır asla! Dans müziğin ruhunuzla tepkimeye girmesidir ve o an hiçbir şey düşünmeden sadece anı yaşayarak bu aşkı yaşarsınız. Müzik bazen tehlikeli olabilir, sizi hiç olmayan biri yapabilir size hiç olmayacak şeyler söyletebilir, bazense sizi saatlerce ağlatabilir başkalarını düşündürerek, kısacası müzik bazen beynimizde bulunan iyi huylu bir tümör bazense kötü huylu bir tümördür.

Bu sayfada 2017 Yabancı şarkılar listesini dinliyor olacaksınız. Fakat müzik artık her yerde... Çok güzel bir film izlersiniz o izlediğiniz film senaryosuyla, oyuncusuyla, grafikleriyle her şeyiyle mükemmeldir ama benim için en mükemmeli o filmin soundtrack'leridir. Peki, nedir soundtrack? soundtrack; arka plan müziği demektir o en acıklı sahnelerde arkada acılı bir piyano sesi vardır ya hani işte onlardır. En iyi film için en iyi soundtrackler seçilmelidir, en iyi soundtrackler içinde o filme uygun en iyi sanatçılar seçilmelidir. Ben eğer dram bir film izleyeceksem ruhuma ciddi anlamda dokunacak soundtrack isterim, ya da eğlenceli, düşündürücü güzel bir film izleyeceksem çok hoş müzikler isterim. Mesela Amelie film... Bu filmin soundtracklerini Yann Tiersen yapmıştır ve gerçekten sözsüz harika müzikler yapmıştır. Müzik bazen sizin hayallerinizle bir bütün olup size güzel duygular hissettirebilir, bazen başkalarının hayal dünyalarıyla birleşince sizinkilere de konuk olabilir size güzel duygular hissettirebilir, yani filmler gibi. Bir arkadaşım vardı Fight Club filmini defalarca izlerdi, bu filmi bu sıklıkla izleme sebebin nedir diye sorunca final müziği dedi. Bu adam sadece final müziğini dinleyebilmek için saatlerce o filmimi izliyor yani! Eminim ki her izleyişinde o final müziği onu kendisinden geçirmektedir ve ona kendisini çok iyi hissettirmektedir.